گواهی CE

محصولات ما با دارا بودن گواهی های معتبر جهانی CE ، UL و Reach همواره برکیفیت بالا تاکید دارد.

 

نشان CE چیست ؟

مارک CE یا علامت استاندارد اروپا بر روی بسیاری از محصولاتی که در بازار منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و ترکیه عرضه می شوند ، وجود دارد .

نشان CE محصولات (استاندارد محصول اروپا)، بیان کننده این است که محصولاتی که در بازار منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و ترکیه به فروش می رسند ، بمنظور برآورده نمودن نیازمندیها و استانداردهای حفاظتی بالای ایمنی ، بهداشتی (سلامت) و زیست محیطی اتحادیه اروپا، ارزیابی شده و با این نیازمندیها انطباق دارند .

هدف از تاییدیه CE اروپا، اثبات و نشان دادن انطباق محصول با استاندارد ایمنی اروپا است.

دریافت گواهینامه سی ای اروپا، از رقابت منصفانه از طریق پاسخگو نگهداشتن تمام شرکتها بر قوانین یکسان، پشتیبانی می نماید.

مارک CE نشان می‌دهد که این محصول بدون در نظر گرفتن کشور مبدأ، می‌تواند آزادانه در هر بخشی از منطقه اقتصادی اروپا به فروش برسد.

 

استاندارد UL چیست؟

(UL (underwriters laboratory، صد و بیست سال پیش به منظور تست محصولات در آمریکا پایه گذاری شد. امروزه استاندارد  UL به عنوان یک استاندارد جهانی با بیش از ۱۲۰ مرکز بازرسی از ۱۰۲ کشور جهان مشتری دارد. اغلب برای اطمینان از تولید محصولاتی که گواهی UL دریافت کرده اند، بازرسان این شرکت، چندین بار در سال به واحد تولیدی مراجعه کرده و محصولات را تست می کنند. گواهی UL در ۵ زمینه مختلف از جمله محیط زیست، بهداشت و حیات، ایمنی و پروژه های دانشگاهی به صورت تخصصی فعالیت می کند. نشان استاندارد UL روی هر محصولی، نشانی معتبر در سراسر دنیا محسوب می شود.

 

استاندارد Reach چیست؟

REACH گواهی اتحادیه اروپا است که برای بهبود حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست در برابر خطرات ناشی از مواد شیمیایی و در عین حال افزایش رقابت پذیری صنعت مواد شیمیایی اتحادیه اروپا تصویب شده است.

استاندارد REACH مقرراتی است که در اروپا برای محافظت از سلامت انسان و محیط زیست در برابر خطرات ناشی از مواد شیمیایی و همچنین بهبود نوآوری و رقابت در صنعت مواد شیمیایی تصویب شده است. REACH همچنین روش های ایمن را برای ارزیابی خطر مواد بدون آسیب رساندن به حیوانات و محیط زیست در طول آزمایش مشخص می کند.

استاندارد REACH برای همه مواد شیمیایی اعمال می شود. نه تنها مواد مورد استفاده در فرآیندهای صنعتی، بلکه برای مواد مورد استفاده در محصولات روزمره. هر ماده ای که در ساخت یک محصول شیمیایی (ماده یا مخلوط) یا یک کالا (مانند لباس، اسباب بازی، وسایل برقی و غیره) استفاده می شود، و زمانی که حجم تولید آن محصول از ۱ تن در سال بیشتر شود، باید تحت استاندارد REACH اتحادیه اروپا ثبت شود. از این رو، این مقررات بر اکثر شرکت ها در سراسر اتحادیه اروپا تأثیر می گذارد.