لوگو جدید tms

توسعه ماندگار سانیار (TMS) در حوزه تولید و عرضه انواع چسب های نواری صنعتی دو طرفه و یک طرفه، از جمله شرکت‌های پیشرو ایرانی به شمار می‌رود که از توانمندی و قابلیت‌های منحصر به فردی در پاسخ به نیاز صنایع داخلی برخوردار است.
تمامی این دستاوردها، حاصل تجربه متخصصان این شرکت در شناخت نیازهای کشور و همکاری با  مشتریان خود می باشد. این شرکت همکاری نزدیک با شرکت های اروپایی داشته و همواره از دانش تخصصی روز دنیا بهره مند می باشد. چسب های شرکت در صنایع خودروسازی، الکترونیک، لوازم برقی خانگی، صنعت چاپ، صنعت بسته بندی ، دکوراسیون داخلی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند

این شرکت با توانمندی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد، به نیازهای صنایع داخلی پاسخ می‌دهد. در ادامه، به برخی اطلاعات در مورد شرکت توسعه ماندگار سانیار می‌پردازیم:

 

تاریخچه:

شرکت توسعه ماندگار سانیار در حوزه تولید و عرضه انواع چسب‌های نواری صنعتی دوطرفه و یکطرفه در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد.

این شرکت طی سال ها فعالیت در حوزه تولید چسب های نواری تخصصی، به عنوان یک همراه معتبر برای صنایع مختلف از جمله خودروسازی، لوازم خانگی، ساختمان، چاپ و . . . شناخته شده است.

کارخانه اول شرکت در منطقه صنعتی کمرد بخش جاجرود استان تهران شروع به فعالیت کرد که با توجه به نیاز روز افزون بازار به محصولات این شرکت از سال ۱۴۰۲ کارخانه دوم نیز در شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه تاسیس شد.

محصولات ما در حال حاضر با برندهای TMS و BonoTape در بازار چسب نواری ایران عرضه می شود.

شرکت توسعه ماندگار سانیار سالهاست که با برند های معتبر جهانی همچون Adesia، ATP، Coroplast، Vibac، Boma و سایر برندهای معتبر آسیای جنوب شرقی ارتباطی گسترده دارد و از دانش روز جهانی و همکاری با این شرکت ها بهره مند می باشد.

 

اهداف، برنامه‌ها و مزیت های همکاری با ما:

توسعه ماندگار سانیار با هدف تولید چسب‌های با کیفیت و عملکرد بالا، به رشد و توسعه صنعت داخلی کمک می‌کند.

این شرکت در حال حاضر محصولاتی با استاندارد و کیفیت جهانی تولید می کند که در نهایت هدف اصلی اش بی نیازی کشور عزیزمان از واردات محصولات مشابه می باشد.

تطبیق پذیری: ماشین آلات قابل توجه ما و تخصص کارمندان ما به ما اجازه می دهد تا نوارهای چسب مخصوص برنامه های مشتریان خود را توسعه دهیم، حتی سخت ترین موارد.

واکنش پذیری: در همکاری همیشگی با مشتریان خود، ما هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا به نیازهایشان در سریع ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

پایبندی به تعهدات: ما هر روز متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که رضایت شما اولویت ماست.

‏توسعه ماندگار سانیار در تحقیق و توسعه و ارائه بهترین محصولات و خدمات برای پروژه های خود تمرکز دارد. شرکت ما چندین هداف و برنامه کلی دارد:

‏۱. ارتقای کیفیت: توسعه ماندگار سانیار بر این باور است که بهبود کیفیت محصولات و خدمات به افزایش رضایت مشتریان و ارزش افزوده برای شرکت کمک می کند. بنابراین، ارتقای کیفیت یکی از اهداف اصلی این شرکت است.

‏۲. نوآوری: توسعه ماندگار سانیار به این موضوع باور دارد که نوآوری و توسعه به افزایش کارایی و ارزش افزوده برای شرکت و مشتریان آن کمک می کند. بنابراین، این شرکت در تحقیق و توسعه فعالیت می کند و به ارائه بهترین محصولات و خدمات برای پروژه های خود تمرکز می کند.

‏۳. رضایت مشتری: شرکت ما همواره رضایت مشتریان خود را به عنوان یکی از اهداف اصلی در نظر می گیرد، چرا که رضایت و اعتماد شما برای ما از موضوعی ارزشمندتر است.

‏۴. ارتباط با مشتریان: ارتباط تنگاتنگ با مشتریان از لحظات اولیه تا فروش محصول؛ ارسال و پشتیبانی تا انتها حفظ می شود، ما با همراهی هم بهترین محصولات را برای صنعت یا مصرف شما تولید می کنیم. در نتیجه ارتباط همیشگی از مهمترین نیازهای هر شرکت است.

۵. توسعه بازارهای جدید: شرکت ما در نظر دارد همزمان با بازار داخلی، صادرات محصولات خود را به چند کشور دیگر شروع کند تا فعالیت های جهانی خود را به عنوان یک برند معتبر ایرانی آغاز نماید.

‏بنابراین، توسعه ماندگار سانیار بر این باور است که با پیگری اهداف و برنامه های خود، می تواند بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهد و به افزایش رضایت مشتریان و ارزش افزوده برای شرکت کمک کند.

 

ویژگی‌ محصولات:

محصولات تحت برند بونو(BonoTape) این شرکت در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، با استانداردهای جهانی CE، UL و Reach تولید می شود.

کیفیت بالا: این محصولات با کیفیت بالا و قابلیت چسبندگی قابل توجه جای خود را در صنایع و کاربردهای کشور پیدا کرده اند.

تنوع محصولات: شرکت ما در حال حاضر انواع مختلفی از چسب های نواری دو طرفه و یک طرفه را تولید می کند. این تنوع به مشتریان امکان می‌دهد تا محصولات مناسب نیازهای خود را انتخاب کنند.

نوآوری و تکنولوژی: بونو به دنبال نوآوری و تکنولوژی پیشرفته است. محصولات آن از جدیدترین تکنولوژی‌ها و مواد بهره می‌برند. این موضوع به مشتریان اطمینان می‌دهد که محصولات بونو با جدیدترین پیشرفت‌ها همراه هستند.

مسئولیت اجتماعی: بونو به مسئولیت اجت